Sociální teroristé používají dezinformační weby, sociální sítě a umělou inteligenci jako kybernetické zbraně k ovládnutí lidí a státu.

ZA ZRODEM SOCIÁLNÍHO TERORISMU
STOJÍ DEZINFORMAČNÍ WEBY, SOCIÁLNÍ SÍTĚ A UMĚLÁ INTELIGENCE.

Z DEZINFORMAČNÍCH WEBŮ, SOCIÁLNÍCH SÍTÍ A UMĚLÉ INTELIGENCE SE STÁVAJÍ KYBERNETICKÉ ZBRANĚ PRO OVLÁDNUTÍ LIDÍ A STÁTU

Sociální terorismus představuje hrozby a zločiny páchané ve virtuálním světě, ve kterém dochází k šíření dezinformací, strachu, nedůvěry, chaosu, pomstychtivosti a nenávisti, a tyto hrozby se pak přenášejí do reálného světa a vyvolávají bezpečnostní a sociální napětí ve společnosti.

Dezinformační weby a sociální sítě (profil, účet) se stávají kybernetickou zbraní hromadného ničení v okamžiku, kdy je sociální teroristé používají k vytváření konfliktních situací (bojiště), které nastávají v důsledku šíření dezinformací, hněvu, chaosu, pomsty, strachu, nedůvěry a nenávisti, kvůli nimž se občané a stát ocitají v kritickém ohrožení.

Kybernetická zbraň je i webová stránka (profil, účet) jejímž prostřednictvím šíří sociální teroristé dezinformace, hněv, chaos, pomstu, strach, nedůvěru a nenávist, kvůli kterým se občané a stát ocitají v kritickém ohrožení.

Největší hrozbu digitálního století představují tzv. sociální teroristé, kteří využívají moderní informační a komunikační technologie jako zbraň k vytváření konfliktních situací s cílem vyvolat v zemi sociální nepokoje šířením dezinformací, chaosu, strachu, hněvu, nedůvěry a hlavně nenávisti, a pokud se tito lidé dostanou prostřednictvím legitimních voleb k moci, tak budou miliony občanů čelit nepopsatelnému utrpení a v ohrožení bude i národní bezpečnost a principy právního státu.

Lidé mají strach o svoji budoucnost. Obávají se, že v jejich zemi dochází k prudkému nárůstu bezpečnostního a sociálního napětí vyvolaného šířením dezinformací, strachu, chaosu, nedůvěry, pomstychtivosti a nenávisti na sociálních sítích.

Za zrodem sociálního terorismu stojí dezinformační weby, sociální sítě a umělá inteligence, díky nimž lidé šíří dezinformace, strach, nedůvěru, chaos, pomstychtivost a nenávist, a v okamžiku, kdy se tyto hrozby přenesou do reálného světa, budou země čelit:

  • státnímu rozvratu,
  • ohrožení života a zdraví občanů nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě,
  • útokům ze strany sociálních teroristů (sociální teroristé využívají moderní informační a komunikační technologie k vytváření konfliktních situací a budování sociálně škodlivého prostředí s cílem vyvolat v zemi sociální nepokoje šířením dezinformací, chaosu, strachu, hněvu, nedůvěry a nenávisti),
  • ohrožení bezpečnostní, sociální, ekonomické, energetické, environmentální a právní stability v zemi,
  • ohrožení principů právního státu,
  • ohrožení digitální suverenity národa (na které závisí budoucnost národa v digitálním století),
  • ohrožení digitální společnosti,
  • ohrožení lidských práv a svobod občanů nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě,
  • ohrožení digitální identity občanů,
  • rozpoutání sociální války (sociální válku vedou občané na sociálních sítích z důvodu hněvu, pomsty a nenávisti, která vyvolává bezpečnostní a sociální napětí v zemi).

CO JE TO SOCIÁLNÍ TERORISMUS?

Sociální terorismus představuje hrozby a zločiny páchané ve virtuálním světě, které se přenáší do reálného světa, kde dochází k nárůstu bezpečnostního a sociálního napětí ve společnosti, způsobeného šířením dezinformací, násilí, hněvu, chaosu, pomsty a nenávisti.

Víte co je to kyberterorismus?

Kybernetický terorismus je souhrnný název pro teroristické útoky na počítače, mobilní telefony („informační elektronické síťové struktury“), kritickou infrastrukturu atd.

Víte co je to sociální terorismus?

Sociální terorismus je souhrnný název pro hrozby a zločiny páchané ve virtuálním světě, které ohrožují lidský život a zdraví člověka, jeho práva a svobody a intimní (osobní), morální, sociální a duchovní integritu.

Ptáte se, jestli sociální terorismus mohou spáchat nejen občané, ale i politici?

Odpověď zní ano. Pokud politici jednají v rozporu s principy právního státu, například schvalují nebo podporují přijetí zákonů, kvůli kterým občané čelí zdravotní, nebo smrtelné újmě, zločinům proti lidskosti, či bezpráví, pak naplňují skutkovou podstatu sociálního terorismu.

Kdo chrání počítače, mobilní telefony a kritickou infrastrukturu před útoky kyberteroristů?

Dobrou zprávou je, že před útoky kyberteroristů chrání naše počítače a mobilní telefony a v neposlední řadě i kritickou infrastrukturu Úřad pro kybernetickou bezpečnost.

Kdo chrání lidské životy a zdraví občanů před útoky sociálních teroristů?

Špatnou zprávou je, že před útoky sociálních teroristů, kteří na sociálních sítích vytváří konfliktní situace šířením dezinformací, hněvu, strachu a nenávisti, kvůli kterým my občané čelíme nepopsatelné krutosti, zdravotní, nebo smrtelné újmě, nás nechrání nikdo (proti sociálním teroristům neexistuje žádný úřad pro kybernetickou bezpečnost).

Sociální terorismus mají na svědomí média (sociální sítě, dezinformační weby, bulvár, provládní média atd.), kvůli kterým se hněv, strach, nedůvěra, pomsta a nenávist přenášejí z virtuálního do reálného světa, a pak se nelze divit, že ve společnosti prudce roste bezpečnostní a sociální napětí.

Podle Ústavu Akademie věd České republiky (AV-ČR 26.1. 2022 – čj. 04/22) je užití slova „Sociální terorismus“ v plném souladu s významem, který Policy Digital Institute – millennium 3000 vysvětluje na webových stránkách, tedy že sociální terorismus představuje hrozby a zločiny páchané ve virtuálním světě.

Definice „sociální“ souvisí s pojmy, jako například sociální sítě, sociální aktivity v reálném, nebo ve virtuálním světě, sociální kontakt, sociální vztahy, sociální normy, sociální problémy, konfliktní situace v sociálním prostředí, sociální hrozby, sociální zdraví, sociální deviace atd.

Definice „teror“ souvisí s pojmy jako například ubližování, násilí, tyranie, zločiny proti lidskosti páchané v reálném nebo ve virtuálním světě, podněcování nebo šíření nenávisti, vyhrožování, zastrašování, šikana, bezpráví, rasismus, diskriminace, hrůzovláda, sociální hrozby atd.

„izmus“ je přípona, původně odvozená ze starořecké přípony -ισμός ( -ismós ), v případě sociálního terorismu, jde o společensky nežádoucí chování ve virtuálním světě, ve kterém sociální teroristé ohrožují digitální civilizaci, kterou tvoří občané všech národů, tím, že šíří dezinformace, hněv, strach, nedůvěru a nenávist, ze které se rodí zločiny proti lidskosti (válečné konflikty, tyranie, terorismus, rasismus, bezpráví, diskriminace, šikana atd.).

Pokud fyzická nebo právnická osoba nebo cizí vládou podporovaná skupina aktérů kybernetických hrozeb ohrožují stát a jeho obyvatele tím, že prostřednictvím moderních informačních a komunikačních technologií vytváří konfliktní situace a budují sociálně škodlivé prostředí s cílem vyvolat v zemi sociální nepokoje šířením dezinformací, chaosu, strachu, hněvu, nedůvěry a nenávisti, tak se jedná o akt sociálního terorismu a sociálním teroristům v takovém případě hrozí až výjimečné tresty, neboť svým nežádoucím (zločinným) chováním ve virtuálním světě, ohrožují, nejen lidské životy a zdraví, ale i národní bezpečnost a principy právního státu.

ŠÍŘENÍ DEZINFORMACÍ NENÍ VYJÁDŘENÍM SVOBODNÉHO NÁZORU, ALE ZÁVAŽNÝ ZLOČIN, POKUD OHROŽUJE LIDSKÉ ŽIVOTY A ZDRAVÍ A NÁRODNÍ BEZPEČNOST

V digitálním století představují sociální teroristé jednu z největších bezpečnostních, sociálních a kybernetických hrozeb pro celý svět.

Dezinformační weby a sociální sítě (profil, účet) se stávají kybernetickou zbraní hromadného ničení v okamžiku, kdy je sociální teroristé používají k vytváření konfliktních situací (bojiště), které nastávají v důsledku šíření dezinformací, hněvu, chaosu, pomsty, strachu, nedůvěry a nenávisti, kvůli nimž se občané a stát ocitají v kritickém ohrožení.

Kybernetická zbraň je i webová stránka (profil, účet) jejímž prostřednictvím šíří sociální teroristé dezinformace, hněv, chaos, pomstu, strach, nedůvěru a nenávist, kvůli kterým se občané a stát ocitají v kritickém ohrožení.

Lidé, kteří provádí kybernetické útoky, nejsou jen kyberzločinci, ale i kyberteroristé a ti, kdo prostřednictvím moderních informačních a komunikačních technologií vytváří konfliktní situace a budují sociálně škodlivé prostředí, s cílem vyvolat v zemi sociální nepokoje šířením dezinformací, chaosu, strachu, hněvu, nedůvěry a nenávisti, se nazývají sociální teroristé.

Mezi pojmem kyberzločinec, kyberterorista a sociální terorista, je diametrální rozdíl, pokud jde o varovné symboly pro digitální věk nebo o globální pojmy a právní výklad:

a. Kyberzločinec – využívá moderní informační a komunikační technologie, jako nástroj k páchání kybernetických zločinů (např: krádeže identity a citlivých firemních informací, včetně osobních údajů, kybervandalismus, hackování, ransomware, kybernetické podvody, padělání atd.), za účelem výkupného, vydírání atd., avšak kyberzločinci jsou motivování pouze generováním zisku, nikoliv politickou ani náboženskou ideologii, či aspiraci provádět kybernetické útoky na stát a jeho obyvatele, s cílem svrhnout vládu, ohrozit národní bezpečnost nebo principy právního státu.

b. Kyberterorista – vede ideologicky (politicky, nábožensky) motivovaný útok namířený proti státu a jeho obyvatelům (útoky na kritickou infrastrukturu, informační sítě, počítačové programy, data, detekce, narušení, zašifrování, zničení, nebo sabotáže systémů, útoky na energie, jejich skladování, transport a produkci, útoky na systémy pro výrobu nebo distribuci pitné vody, útoky na vládní sektor, státní správu, politiku, útoky na bankovní systémy, dopravu, dopravní prostředky, útoky na systémy řízení dopravy a letového provozu, na nemocnice, složky integrovaného záchranného systému, vojenskou infrastrukturu atd.).

c. Sociální terorista – motivovaný pomstychtivostí, agresivitou, vztekem, záští, mocenskými nebo ekonomickými zájmy, ale i politickými ambicemi atd. využívá moderní informační a komunikační technologie k vytváření konfliktních situací a budování sociálně škodlivého prostředí, s cílem vyvolat v zemi sociální nepokoje, šířením dezinformací, chaosu, strachu, hněvu, nedůvěry a nenávisti, čímž ohrožuje nejen lidské životy a zdraví, ale i národní bezpečnost a principy právního státu.

Digital Policy Institute – millennium 3000 vypracoval digitální metodiku, pro aktivaci varovného signálu, v okamžiku kdy dojde ke kybernetickému útoku na stát a jeho obyvatele, v rámci kterého bude uveden celý bezpečnostní integrovaný systém do pohotovostního režimu z důvodů ochrany státu a jeho obyvatel.

KDO OVLÁDÁ DEZINFORMAČNÍ WEBY, SOCIÁLNÍ SÍTĚ A UMĚLOU INTELIGENCI, TEN OVLÁDÁ SVĚT A DIGITÁLNÍ CIVILIZACI

O ovládnutí digitální civilizace, kterou tvoří občané všech národů, usilují sociální teroristé, kteří používají dezinformační weby, sociální sítě a umělou inteligenci jako zbraně, jejichž prostřednictvím šíří dezinformace, hněv, chaos, strach, nedůvěru, pomstu a nenávist, čímž vyvolávají bezpečnostní a sociální napětí ve společnosti, ohrožují životy a zdraví občanů, práva a svobody, národní a digitální suverenitu, národní bezpečnost a principy právního státu.

Politická prohlášení či rozhodnutí nejsou jediná, která sociální teroristé záměrně překrucují (zkreslují, komolí, deformují) s cílem manipulovat veřejným míněním nejen za účelem posílení mediálního vlivu na sociálních sítích, ale především z důvodu mocenských a ekonomických zájmů.

Ať už se politici vyjádří nebo rozhodnou jakkoli, budou to sociální teroristé, kteří využijí dezinformační weby a sociální sítě jako zbraň (ke kompromitaci, poškození, znevážení, zostuzení atd.), jejímž prostřednictvím vytvoří konfliktní situaci šířením dezinformací, strachu, chaosu, nedůvěry, pomsty, nenávisti atd., které vyženou miliony naštvaných občanů do ulic.
Za zrodem sociálního terorismu stojí dezinformační weby a sociální sítě, kvůli kterým se miliony naštvaných lidí mohou dát do pohybu a způsobit hromadné neštěstí nebo katastrofu, kvůli níž budou země čelit:

  • státnímu rozvratu,
  • ohrožení života a zdraví občanů nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě,
  • útokům ze strany sociálních teroristů (sociální teroristé využívají moderní informační a komunikační technologie k vytváření konfliktních situací a budování sociálně škodlivého prostředí s cílem vyvolat v zemi sociální nepokoje šířením dezinformací, chaosu, strachu, hněvu, nedůvěry a nenávisti),
  • ohrožení bezpečnostní, sociální, ekonomické, energetické, environmentální a právní stability v zemi,
  • ohrožení principů právního státu,
  • ohrožení digitální suverenity národa (na které závisí budoucnost národa v digitálním století),
  • ohrožení digitální společnosti,
  • ohrožení lidských práv a svobod občanů nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě,
  • ohrožení digitální identity občanů,
  • rozpoutání sociální války (sociální válku vedou občané na sociálních sítích z důvodu hněvu, pomsty a nenávisti, která vyvolává bezpečnostní a sociální napětí v zemi).

Boj proti sociálním teroristům, kteří používají dezinformační weby a sociální sítě jako zbraň k vytváření konfliktních situací šířením dezinformací, strachu, chaosu, nedůvěry, pomsty, nenávisti atd., které negativně ovlivňují miliony občanů, už dávno měl být klíčovou prioritou všech vlád po celém světě.

SOCIÁLNÍ VÁLKA - SOCIÁLNÍ TERORISMUS

Sociální válka v digitálním věku je nejhorší válkou v historii a vedou ji mezi sebou občané na sociálních sítích z důvodu hněvu, pomsty a nenávisti.

V sociální válce používají občané sociální sítě jako zbraň, jejímž prostřednictvím mohou šířit hněv, pomstu a nenávist.

Pokud fyzická nebo právnická osoba nebo cizí vládou podporovaná skupina aktérů kybernetických hrozeb ohrožují stát a jeho obyvatele tím, že prostřednictvím moderních informačních a komunikačních technologií šíří hněv, pomstu a nenávist, pak vytváří konfliktní situace, kvůli kterým narůstá ve společnosti bezpečnostní a sociální napětí.

Pokud budou občané a zejména děti vyrůstat ve virtuálním prostředí, kde se panuje sociální válka, kterou vedou mezi sebou lidé na sociálních sítích z důvodu hněvu, pomsty a nenávisti, pak bude stát čelit ztrátě digitální suverenity, bez které se v digitálním věku neobejde, a dojde k ohrožení národní bezpečnosti, principů právního státu a bezpočtu dalších problémů.

Příčinou sociální války je sociální terorismus, který představuje hrozby a zločiny páchané ve virtuálním světě.

Kvůli sociální válce, kterou mezi sebou občané vedou na sociálních sítích z důvodu hněvu, pomsty a nenávisti, hrozí, že dojde ke státnímu rozvratu a nevyhnutelnému:

  • ohrožení lidských životů a zdraví občanů,
  • ohrožení bezpečnostní, sociální, ekonomické a právní stability v zemi,
  • rozvratu politického, sociálního a právního systému v zemi,
  • vyvolání chaosu a bezpečnostního, sociálního a právního napětí mezi lidmi, národy a kontinenty,
  • ohrožení ústavních činitelů, vlády, ministerstev, orgánů státní moci a zpochybnění jejich legitimity,
  • oslabení vlivného a důstojného postavení státu v globální politice a v mezinárodních vztazích,
  • ohrožení národní a digitální suverenity země ve virtuálním světě (kyberprostoru),
  • zpochybnění vlivného a důstojného postavení státu v globálním konkurenčním prostředí,
  • ohrožení národní infrastruktury (národní infrastruktura jsou zařízení, systémy, místa, informace, lidé, sítě a procesy, které jsou nezbytné pro fungování země a na kterých závisí každodenní život, a zahrnuje také některé funkce, místa a organizace, které nejsou kritické pro údržbu základních služeb, ale které potřebují ochranu kvůli potenciálnímu nebezpečí pro veřejnost),
  • poškození sociálního kapitálu (rozvrácené sociální vztahy vedou k destrukci národa),
  • ochromení kyberekonomiky, na které je existenčně závislá národní a globální ekonomika,
  • poškození digitální identity občana – homo digitalis,
  • poškození digitální suverenity národa, bez které se žádná země v digitálním století neobejde,
  • ohrožení životního prostředí (zahrnuje všechny živé i neživé věci vyskytující se v přírodě; jde o systém složený z přírodních, umělých a sociálních složek materiálního světa, jež jsou nebo mohou být s uvažovaným objektem ve stálé interakci).

Jediným způsobem, jak zastavit sociální válku, je začít budovat digitální mír, pro který je nutné vypracovat legislativu, jež bude odpovídat technologickým požadavkům a kritériím digitálního století.

BEZ DEZINFORMACÍ UŽ NELZE VYHRÁT ŽÁDNÉ VOLBY!

Cílem dezinformátorů je kandidovat ve volbách, což představuje jednu z nejvyšších bezpečnostních hrozeb 21. století, kvůli které se svět ocitne v kritickém ohrožení.

Mezinárodní nevládní organizace Digital Policy Institute – millennium 3000 opakovaně varuje politiky před masivním nárůstem dezinformátorů, kteří dlouhodobě usilují o mediální vliv zejména na sociálních sítích, aby se pak prostřednictvím legitimních voleb dostali k moci.

Bez dezinformací nelze vyhrát žádné volby. Avšak dostanou-li se dezinformátoři prostřednictvím legitimních voleb k moci zásluhou sociálních sítí, které se stávají nejvlivnějším globálním médiem na světě, pak budou země čelit:

  • státnímu rozvratu,
  • ohrožení života a zdraví občanů nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě,
  • útokům ze strany sociálních teroristů (sociální teroristé využívají moderní informační a komunikační technologie k vytváření konfliktních situací a budování sociálně škodlivého prostředí s cílem vyvolat v zemi sociální nepokoje šířením dezinformací, chaosu, strachu, hněvu, nedůvěry a nenávisti),
  • ohrožení bezpečnostní, sociální, ekonomické, energetické, environmentální a právní stability v zemi,
  • ohrožení principů právního státu,
  • ohrožení digitální suverenity národa (na které závisí budoucnost národa v digitálním století),
  • ohrožení digitální společnosti, kterou tvoří občané všech zemí,
  • ohrožení lidských práv a svobod občanů nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě,
  • ohrožení digitální identity občanů,
  • rozpoutání sociální války (sociální válku vedou občané na sociálních sítích z důvodu hněvu, pomsty a nenávisti, která vyvolává bezpečnostní a sociální napětí v zemi).

Šíří-li dezinformátoři na sociálních sítích hněv, pomstu, strach, nedůvěru a nenávist s cílem dostat se prostřednictví legitimních voleb k moci, pak vědomě páchají sociální terorismus, neboť svým jednáním vyvolávají bezpečnostní a sociální napětí ve společnosti, mající zkázonosný dopad na celý svět.

S rostoucí politickou, sociální a ekonomickou krizí získávají dezinformátoři u lidí stále větší oblibu a důvěru, a dokonce jsou ochotni zajít až tak daleko, že klidně rozpoutají i sociální válku, která je nejhorší válkou v historii, neboť ji mezi sebou vedou občané na sociálních sítích z důvodu hněvu, strachu, nedůvěry, pomsty a nenávisti.

Problém je, že pokud občané a zejména děti budou ve virtuálním světě čelit sociální válce vyvolané dezinformátory, kteří na sociálních sítích usilují o mediální vliv tím, že šíří hněv, strach, nedůvěru, pomstu a nenávist, pak se jednotlivé země ocitnou v kritickém ohrožení.

Nedokážou-li občané kvůli masivnímu šíření dezinformací rozeznat lež od pravdy, pak mohou dát ve volbách velmi snadno hlas dezinformátorům, kteří vědí nejlépe, že bez dezinformací už nelze vyhrát žádné volby, a proto používají sociální sítě jako zbraň, jejímž prostřednictvím šíří hněv, pomstu, strach nedůvěru a nenávist, a díky tomuto jejich „volebnímu programu“ se prostřednictvím legitimních voleb snadněji dostávají k moci.

Zákon o boji proti sociálnímu terorismu je hlavní zbraní, kterou by zákonodárci měli použít proti sociálním teroristům dřív, než sociální teroristé prostřednictvím globálních médií (dezinformačních webů a sociálních sítí) ovládnou svět.

POKUD OBČANÉ NEJSOU SCHOPNI ROZEZNAT LEŽ OD PRAVDY, KVŮLI ŠÍŘENÍ DEZINFORMACÍ, PAK JDE O NEJVYŠŠÍ STUPEŇ OHROŽENÍ LIDSKÉHO ŽIVOTA, ZDRAVÍ A NÁRODNÍ BEZPEČNOSTI.

Sociální terorismus má zkázonosný dopad pro digitální civilizaci, kterou tvoří občané všech národů, a na kyberbudoucnost celého světa.

Stát se sice snaží chránit kritickou infrastrukturu před kybernetickými útoky, ale není schopen, respektive neumí ochránit občanskou společnost před šířením dezinformací, které ohrožují lidské životy a zdraví a národní bezpečnost a před nenávistí, ze které se rodí zločiny proti lidskosti.

Kybernetické útoky mohou významně poškodit kritickou infrastrukturu, ale šíření dezinformací a nenávisti nejenže ničí, ale především ohrožuje:

  • podstatu a existenci národa,
  • lidské životy a zdraví,
  • lidskou duši (osobní, morální, sociální a duchovní integrita člověka, jeho sociální a digitální identita, důstojné postavení, práva a svobody),
  • bezpečnostní, sociální, ekonomickou a právní stabilitu v zemi,
  • národní identitu (soubor skládající se z teritoriální identity, obrazu národa, národní hrdosti a lásky k národu, společenského vědomí),
  • sociální kapitál (sociální vztahy a jejich budování),
  • národní integritu (celistvost národa, jeho neporušenost a nedotknutelnost),
  • vlivné a důstojné postavení národa nejen v globálním konkurenčním prostředí, ale i v digitálním světě.

Mezi kyberteroristou a sociálním teroristou je prokazatelný rozdíl nejen z politického, či sociálního, ale i z právního hlediska.

Kyberteroristé utočí na kritickou infrastrukturu.

Sociální teroristé útočí na občanskou společnost tím, že vytváří konfliktní situace a budují sociálně škodlivé prostředí, s cílem vyvolat v zemi sociální nepokoje, šířením dezinformací, chaosu, strachu, hněvu, nedůvěry a nenávisti, čímž ohrožují nejen lidské životy a zdraví, ale i národní bezpečnost a principy právního státu.

Vláda a parlament musí ruku v ruce zjednat nápravu, respektive přijmout zákon o boji proti sociálnímu terorismu, aby mohla zajistit ochranu nejen kritické infrastruktury, ale i občanů, kteří ve virtuálním světě čelí brutálním útokům ze strany sociálních teroristů.

Před vstupem do virtuálního světa, se vždy ujistěte, že vám nebo vaší rodině, nehrozí žádné nebezpečí ze strany sociálních teroristů.

Sociální terorismus je hlavní příčinou konfliktních situací (hádky, hněv, neshody, násilí, agresivní chování, zastrašování, vyhrožování, vydírání, fyzické a verbální útoky, manipulace veřejným míněním, nepřátelství, nedůvěra, nenávist atd.), které vyvolávají lidé, nejčastěji masovým šířením dezinformací na sociálních sítích, čímž ohrožují životy a zdraví občanů a národní bezpečnost.

Citát:
„Svět přestává fungovat, státy nejsou připravené řešit problémy.“
Generální tajemník OSN António Guterres

Poprvé v historii žijí občané ve dvou světech (reálném a virtuálním) současně, ale ani v jednom už se dnes necítí bezpečně.

Pokud lidé kvůli dezinformačním webům nejsou schopni rozeznat lež od pravdy, tak jde o nejvyšší stupeň ohrožení národní bezpečnosti.

V digitálním století má sociální terorismus klíčový podíl na rozvratu národa, neboť šířením dezinformací ohrožují sociální teroristé lidské životy a zdraví, principy právního státu, národní bezpečnost, činnost ústavních činitelů, sociální stabilitu, národní hospodářství, digitální suverenitu, mezilidské, virtuální a mezinárodní vztahy a v neposlední řadě národní infrastrukturu (zařízení, systémy, místa, informace, lidé, sítě a procesy, které jsou nezbytné pro fungování země a na kterých závisí každodenní život).

„Budoucnost lidstva závisí na digitálním míru ve virtuálním světě.“

Pro zajištění ochrany občanů a národní a stejně tak i globální bezpečnosti je zapotřebí, aby ústavní činitelé přijali zákon o boji proti sociálnímu terorismu, a pokud tak učiní, půjde o historickou událost v digitálním století, neboť zločiny páchané ve virtuálním světě (brutální útoky sociálních teroristů, šíření dezinformací, hněvu, pomsty, podněcování k nenávisti atd.) ohrožují až z 80 % reálný svět, ve kterém pak dochází ke konfliktním situacím mezi lidmi, národy a kontinenty.

Digital Policy Institute – millennium 3000 připravil celonárodní kampaň boje proti sociálnímu terorismu, do které se mohou zapojit občané, politici a veřejná média.
Odkaz Zde.

DIGITÁLNÍ REVOLUCE A DYNAMICKÝ ROZVOJ MODERNÍCH A INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ UMOŽŇUJE SOCIÁLNÍM TERORISTŮM OVLÁDNOUT ZEMI A UKRÁST JEJÍ DIGITÁLNÍ SUVERENITU, NA KTERÉ ZÁVISÍ OSUD KAŽDÉHO NÁRODA

To nejhorší, co může v digitálním století potkat každý národ, je skutečnost, že se sociálním teroristům (dezinformátorům, extrémistům, radikálům, nacionalistům, manipulátorům, populistům atd.) podaří prostřednictvím moderních informačních a komunikačních technologií ovládnout myšlení lidí a následně ovládnout zemi nebo ukrást digitální suverenitu, na které závisí osud každého národa v digitálním století.

Lidí, kteří šíří dezinformace, je cca až 80 %, a důvodem, proč tak činí, je skutečnost, že už nejsou schopni rozeznat lež od pravdy, a nevědomky se mohou názorově sbližovat se sociálními teroristy (dezinformátory, extrémisty, radikály, nacionalisty, manipulátory, populisty atd.), kteří prostřednictvím moderních informačních a komunikačních technologií vytvářejí konfliktní situace a budují sociálně škodlivé prostředí, s cílem vyvolat v zemi sociální nepokoje šířením dezinformací, chaosu, strachu, hněvu, nedůvěry a nenávisti.

Pokud by se sociálním teroristům (dezinformátorům, extrémistům, radikálům, nacionalistům, manipulátorům, populistům atd.) podařilo ovládnout myšlení občanů vytvářením konfliktních situací a budováním sociálně škodlivého prostředí, s cílem vyvolat v zemi sociální nepokoje šířením dezinformací, chaosu, strachu, hněvu, nedůvěry a nenávisti, pak by se v bezprostředním ohrožení ocitli nejen občané, ale i digitální suverenita národa, což by mělo pro každou zemi katastrofální následky ve všech oblastech politického života a po této krádeži by následovalo:

  • ovládnutí země sociálními teroristy (dezinformátory, extrémisty, radikály, nacionalisty, manipulátory, populisty atd.),
  • ovládnutí země digitální propagandou diktátorských režimů, se kterými sociální teroristé úzce spolupracují,
  • mezinárodní izolace,
  • digitální izolace (ohrožení digitální suverenity, na které závisí osud každého národa),
  • státní rozvrat,
  • ohrožení bezpečnostní, sociální, ekonomické, energetické, environmentální a právní stability v zemi,
  • chaos,
  • prudký nárůst bezpečnostního a sociálního napětí v zemi,
  • občanská válka,
  • politický, sociální a ekonomický kolaps,
  • masová emigrace,
  • existenční ohrožení.

Ochrana digitální suverenity je klíčová, neboť na ní závisí nejen bezpečnostní, sociální, ekonomická, energetická, environmentální a právní stabilita v zemi, ale i vlivné a důstojné postavení národa v globálním konkurenčním prostředí a budoucnost národa v digitálním století.

ZÁKON O BOJI PROTI SOCIÁLNÍMU TERORISMU PŘISPÍVÁ K OCHRANĚ LIDSKÝCH PRÁV A SVOBODY PROJEVU / SLOVA.

Zákon o boji proti sociálnímu terorismu nejen že chrání občany a jejich národ před hrozbami a zločiny páchanými ve virtuálním světě, které se přenášejí do světa reálného, ale zároveň významně přispívá k ochraně lidských práv a svobod, vč. svobody slova.

Jedním z řešení v boji proti dezinformacím je zákon o boji proti sociálnímu terorismu, který by přispěl ke snížení hrozeb a zločinů páchaných ve virtuálním světě, jež se přenáší do reálného světa, a to až o 60 %, a současně by sloužil k ochraně lidských práv a svobod, vč. svobody slova, a k zajištění bezpečnostní, sociální, ekonomické a právní stability mezi lidmi, národy a kontinenty.

Sociální teroristé útočí nejen na občany, ale teď už i na děti, politiky a novináře, s jediným cílem – vyvolat ve své zemi bezpečnostní a sociální napětí, šířením dezinformací, nedůvěry, chaosu, strachu, pomstychtivosti a nenávisti a právě tomu je nutné zabránit přijetím zákona o boji proti sociálnímu terorismu.

„Svět nesmí dopustit, aby se sociální teroristé dostali prostřednictvím globálních médií (dezinformačních webů a sociálních sítí) k moci.

Dostanou-li se sociální teroristé k moci prostřednictvím globálních médií (dezinformačních webů a sociálních sítí), pak budou občané čelit nepopsatelnému utrpení a ohroženy budou nejen principy právního státu, ale i světový mír a bezpečnostní, sociální, ekonomická a právní stabilitu mezi lidmi, národy a kontinenty.

Zákon o boji proti sociálnímu terorismu poslouží k zajištění bezpečnostní, sociální, ekonomické a právní stability a:

  • Ochrany života a zdraví občanů, nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě, před fyzickými a kybernetickými útoky ze strany sociálních teroristů.
  • Ochrany života a zdraví rodinných příslušníků před fyzickými a kybernetickými útoky ze strany sociálních teroristů.
  • Ochrany lidských práv a svobod občanů nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě.
  • Ochrany digitální identity občanů (ochrana rozvoje osobní, morální, sociální a duchovní integrity nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě).
  • Ochrany občanů v období sociální války, kterou na sociálních sítích organizují sociální teroristé šířením dezinformací, strachu, nedůvěry a nenávisti.
  • Ochrany občanů před sociální válkou, aby se nestali terčem nenávisti nebo obětí úmyslného šíření dezinformací, strachu a nedůvěry.
  • Ochrany mezilidských a virtuálních vztahů.
  • Ochrany národa před globálními bezpečnostními, sociálními, ekonomickými, zdravotními, enviromentálními a kybernetickými hrozbami.
  • Ochrany národa před sociálními teroristy, kteří útočí nejen občany, ale teď už i na děti, politiky a novináře, s jediným cílem, vyvolat v zemi chaos a šířit nedůvěru, strach a nenávist, ať už z důvodů mocenských či ekonomických zájmů, nebo je k páchání zločinu dohání frustrace, hněv a pomstychtivost.

STAV KYBERNETICKÉHO OHROŽENÍ STÁTU!

Z dezinformačních webů a sociálních sítí se stávají kybernetické zbraně hromadného ničení, které ohrožují občany na životě a zdraví, národní bezpečnost a principy právního státu.

Pokud jsou dezinformační weby a sociální sítě (profil, účet) používány jako kybernetické zbraně hromadného ničení (k vytváření konfliktních situací, které nastávají v důsledku šíření dezinformací, hněvu, chaosu, pomsty, strachu, nedůvěry a nenávisti, kvůli nimž se občané a stát ocitají v kritickém ohrožení), pak musí vláda (rada pro národní bezpečnost) vyhlásit stav kybernetického ohrožení státu.

Stav kybernetického ohrožení státu by se měl vyhlásit vždy, jsou-li ohroženy životy, zdraví, národní bezpečnost, principy právního státu, nebo územní celistvost, dosahuje-li intenzita kybernetického ohrožení značného rozsahu a není-li možné odvrátit jí standardními postupy v oblasti kybernetické ochrany.

Kvůli webovým stránkám (dezinformační weby a sociálních sítě), které sociální teroristé používají jako kybernetické zbraně hromadného ničení, čelí občané a zejména pak děti nepopsatelnému utrpení (sociální terorismus – ohrožení života a zdraví, kyberlynč, kyberšikana, kyberpomluvy, násilí ve školách i doma, vydírání, zastrašování, sociální deprivace, zoufalství, beznaděj, deprese, zdravotní problémy, poruchy osobnosti, sebepoškozování, sebevraždy, útěky z domovů, ponižování, diskriminace, rozvrácené rodinné, mezilidské a virtuální vztahy, kybernetické a fyzické útoky už i na politiky a novináře, totální rozklad společenské infrastruktury, duševně zničený národ bez budoucnosti, zmrzačená bezpečnostní a sociální politika, radikalizace, extrémismus, nacionalismus atd.), a tento závažný stav už lze označit za kybernetické ohrožení státu.

Stav kybernetického ohrožení státu se musí vyhlásit i v případě, nedokáží-li občané kvůli šíření dezinformací rozeznat lež od pravdy, neboť v důsledku kybernetické dezorientace vzniká bezpečnostní a sociální napětí ve společnosti a následnému:

  • státnímu rozvratu,
  • ohrožení života a zdraví občanů, nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě,
  • útokům ze strany sociálních teroristů (sociální teroristé využívají moderní informační a komunikační technologie k vytváření konfliktních situací a budování sociálně škodlivého prostředí, s cílem vyvolat v zemi sociální nepokoje, šířením dezinformací, chaosu, strachu, hněvu, nedůvěry a nenávisti),
  • ohrožení bezpečnostní, sociální, ekonomické, energetické, environmentální a právní stability členský států EU,
  • ohrožení principů právního státu,
  • ohrožení digitální suverenity členských států EU (na které závisí budoucnost národa v digitálním století),
  • ohrožení digitální společnosti, kterou tvoří občané členských států EU,
  • ohrožení lidských práv a svobod občanů nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě,
  • ohrožení digitální identity občanů členských států EU,
  • rozpoutání sociální války (sociální válku vedou občané na sociálních sítích z důvodů hněvu, pomsty a nenávisti, která vyvolává bezpečnostní a sociální napětí v zemi).

VAROVÁNÍ

V digitálním věku už nebude možné veřejně používat slovo dezinformátor nebo šiřitel dezinformací, protože mezi dezinformátory patří i bezúhonní občané, kteří sice šíří dezinformace, ale neúmyslně. Důvodem, proč tak činí, je, že nejsou schopni rozeznat lež od pravdy.

Dezinformace sama osobě nepředstavuje žádnou bezpečnostní hrozbu. Nebezpečnou se stává až v okamžiku, kdy kvůli ní čelí občané zdravotní nebo smrtelné újmě, nebo pokud je ohrožena národní bezpečnost, územní celistvost a principy právního státu.

Zákon proti dezinformacím musí být nahrazen zákonem o boji proti sociálnímu terorismu, jehož smyslem není omezovat svobodu slova ani trestat šiřitele dezinformací, ale trestně stíhat sociální teroristy, kteří používají dezinformační weby a sociální sítě jako zbraň k šíření dezinformací, strachu, chaosu, nedůvěry, pomstychtivosti a nenávisti.

Všechny tyto hrozby přenášejí sociální teroristé prostřednictvím dezinformačních webů a sociálních sítí z virtuálního do reálného světa, čímž vytvářejí konfliktní situace a bezpečnostní a sociální napětí ve společnosti, což má za následek:

  • státní rozvrat,
  • politický, sociální, ekonomický a právní kolaps v zemi,
  • ohrožení života a zdraví občanů nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě,
  • ohrožení bezpečnostní, sociální, ekonomické, energetické, environmentální a právní stability v zemi,
  • ohrožení principů právního státu,
  • ohrožení digitální suverenity (na které závisí budoucnost národa v digitálním století),
  • ohrožení digitální společnosti, kterou tvoří i občané,
  • ohrožení lidských práv a svobod občanů nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě,
  • ohrožení digitální identity občanů,
  • rozpoutání sociální války (sociální válku vedou občané na sociálních sítích z důvodu hněvu, pomsty a nenávisti, která vyvolává bezpečnostní a sociální napětí v zemi),
  • ohrožení životního prostředí.

Návrh zákona o boji proti sociálnímu terorismu, tak jak ho předkládá Digital Policy Institute – millennium 3000, by měl znít takto:

Trestní zákoník

§ Sociální terorismus

Stav kybernetického ohrožení státu

Obecné ustanovení

Dezinformační weby a sociální sítě (profil, účet) se stávají kybernetickou zbraní hromadného ničení v okamžiku, kdy je sociální teroristé používají k vytváření konfliktních situací (bojiště), které nastávají v důsledku šíření dezinformací, hněvu, chaosu, pomsty, strachu, nedůvěry a nenávisti, kvůli nimž se občané a stát ocitají v kritickém ohrožení.

Kybernetická zbraň je i webová stránka (profil, účet) jejímž prostřednictvím šíří sociální teroristé dezinformace, hněv, chaos, pomstu, strach, nedůvěru a nenávist, kvůli kterým se občané a stát ocitají v kritickém ohrožení.

Pokud lidé ohrožují životy a zdraví, národní bezpečnost a principy právního státu šířením dezinformací, hněvu, chaosu, pomsty, strachu, nedůvěry a nenávisti, pak se z nich stávají sociální teroristé, kteří používají dezinformační weby a sociální sítě jako kybernetické zbraně hromadného ničení.

(1) Kdo vytváří konfliktní situace šířením dezinformací, chaosu, strachu, hněvu, nedůvěry a nenávisti vůči uživatelům sociálních sítí, národnostní, rasové nebo náboženské skupině, naplňuje znaky skutkové podstaty trestného činu sociální terorismus a bude potrestán na ………………………

(2) Kdo vytváří konfliktní situace za účelem zneužívání nebo ohrožení zranitelných mozků nezletilých osob šířením dezinformací, chaosu, strachu, hněvu, nedůvěry a nenávisti vůči uživatelům sociálních sítí, národnostní, rasové nebo náboženské skupině a ohrozí tím život a zdraví, naplňuje znaky skutkové podstaty trestného činu sociální terorismus a bude potrestán na ………………………

(3) Kdo vytváří konfliktní situace šířením dezinformací, chaosu, strachu, hněvu, nedůvěry a nenávisti vůči uživatelům sociálních sítí, národnostní, rasové nebo náboženské skupině a ohrozí tím život a zdraví, naplňuje znaky skutkové podstaty trestného činu sociální terorismus a bude potrestán na ………………………

(4) Kdo vytváří konfliktní situace šířením dezinformací, chaosu, strachu, hněvu, nedůvěry a nenávisti a ohrožuje tím národní bezpečnost, naplňuje znaky skutkové podstaty trestného činu sociální terorismus a bude potrestán na ………………………

(5) Kdo vytváří konfliktní situace šířením dezinformací, chaosu, strachu, hněvu, nedůvěry a nenávisti a ohrožuje tím bezpečnost Evropské unie, naplňuje znaky skutkové podstaty trestného činu sociální terorismus a bude potrestán na ………………………

Sociální terorismus je nejobávanější bezpečnostní hrozbou v digitálním století a hlavní příčinou všech konfliktních situací (hádky, hněv, neshody, násilí, agresivní chování, zastrašování, vyhrožování, vydírání, fyzické a verbální útoky, manipulace veřejným míněním, nepřátelství, nedůvěra, nenávist atd.), které vyvolávají lidé nejčastěji masovým šířením dezinformací na sociálních sítích, čímž ohrožují životy a zdraví občanů, národní bezpečnost a principy právního státu v každé zemi.

E-kniha SOCIÁLNÍ TERORISMUS, vydaná pod záštitou mezinárodní organizace Digital
Policy Institute – millennium 3000, která míří do celého světa, je první na světě, kde autor Ladislav Boldi popisuje tragické události, které se udály ve virtuálním světě, ve kterém děti, obyčejní lidé, politici a novináři čelili krutému zacházení kvůli kybernetickým hrozbám (dezinformace, hádky, hněv, neshody, násilí, agresivní chování, zastrašování, vyhrožování, vydírání, fyzické a verbální útoky, manipulace veřejným míněním, nepřátelství, nedůvěra, nenávist atd.).

KYBERNETICKÁ MAFIE - ZA JEJÍM ZRODEM STOJÍ SOCIÁLNÍ TERORISMUS

V digitálním věku se organizovaný zločin přesune do virtuálního světa, kde se bude dopouštět trestné činnosti ohrožující lidské životy, národní bezpečnost a principy právního státu.

Kybernetická mafie je sice odnoží sociálního terorismu, protože v obou případech jde o zločinné chování, kvůli kterému občané čelí nepopsatelnému utrpení, ale rozdíl mezi nimi je podstatný:

  • Sociální teroristé používají dezinformační weby, sociální sítě a umělou inteligenci jako kybernetické zbraně, jejichž prostřednictvím šíří dezinformace, hněv, strach, nedůvěru, pomstu a nenávist, čímž vytvářejí konfliktní situace, ze kterých se rodí bezpečnostní a sociální napětí mezi lidmi, národy a kontinenty.
  • Kybernetická mafie prostřednictvím moderních technologických platforem páchá zločiny (vydírání, vyhrožování, zastrašování, únosy, vykořisťování, obchod s drogami, prostituce obojího pohlaví, podvody, okrádání, tunelování, loupeže, korupce, pašování, nákup a prodej zbraní, vraždy na zakázku, zločinné podnikání, darknet atd.).

Kybernetická mafie má korporátní povahu se zavedeným vedením a různými členy plnícími specifické funkční role ve všech oblastech zločineckého prostředí, ale i politického a veřejného života.

Kybernetická mafie představuje hrozbu nejen pro občany, ale i pro vlády, orgány státní moci, podnikatele, živnostníky atd. na celém světě, neboť její zločinecké podnikání se zdokonaluje a rozrůstá do všech oblastí nejen veřejného, ale i politického života.

Mezinárodní nevládní organizace Digital Policy Institute – millennium 3000 má připravený akční plán k boji proti kybernetické mafii, jehož nedílnou součástí jsou také návrhy dvou klíčových zákonů, a to:

  • zákona o boji proti sociálnímu terorismu a
  • zákona o stavu kybernetického ohrožení státu.

Kybernetická mafie představuje pro digitální věk bezpečnostní hrozbu nebývalých rozměrů, neboť používámoderní technologické platformy, jejichž prostřednictvím páchá zločiny (vydírání, vyhrožování, zastrašování, únosy, vykořisťování, obchod s drogami, prostituce obojího pohlaví, podvody, okrádání, tunelování, loupeže, korupce, pašování, nákup a prodej zbraní, zločinné podnikání, darknet atd.).

Kvůli umělé inteligenci, kterou sociální teroristé používají jako kybernetickou zbraň, již existuje reálná hrozba rozpadu společenských, politických a majetkových struktur, neboť dynamický rozvoj nových technologických platforem, kombinovaný s dezinformacemi a politickými změnami, už dnes nahrává nenávistným ideologiím a vede k ohrožení života a zdraví občanů a bezpečnostní, sociální, ekonomické a právní stability mezi lidmi, národy a kontinenty.

NÁRODNÍ A KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST ZÁVISÍ NA ÚSPĚŠNÉM BOJI PROTI SOCIÁLNÍMU TERORISMU

Šířením dezinformací, strachu, nedůvěry a nenávisti pomocí sociálních sítí ohrožují sociální teroristé nejen lidské životy a zdraví občanů, ale i bezpečnostní, sociální, ekonomickou a právní stabilitu v zemi.

Proti sociálním teroristům, kteří prostřednictvím globálních médií (dezinformační weby a sociální sítě) šíří hněv, strach, nedůvěru, nenávist a dezinformace, ohrožující životy a zdraví občanů a národní bezpečnost, jsou vlády celého světa naprosto bezmocné, protože nevědí jak ochránit stát a jeho obyvatele před těmito ničivými globálními hrozbami.

Pokud ústavní činitelé nepřijmou zákon o boji proti sociálnímu terorismu včas, pak se naplno projeví fatální selhání státu, na základě kterého dojde ke stánímu rozvratu a nevyhnutelnému:

  • Ohrožení lidských životů a zdraví občanů.
  • Ohrožení bezpečnostní, sociální, ekonomické a právní stability v zemi.
  • Rozvratu politického, sociálního a právního systému v zemi.
  • Vyvolání chaosu a bezpečnostního, sociálního a právního napětí mezi lidmi, národy a kontinenty.
  • Ohrožení ústavních činitelů, vlády, ministerstev, orgánů státní moci a zpochybnění jejich legitimity.
  • Oslabení vlivného a důstojného postavení státu v globální politice a v mezinárodních vztazích.
  • Ohrožení národní a digitální suverenity země ve virtuálním světě (kyberprostoru).
  • Zpochybnění vlivného a důstojného postavení státu v globálním konkurenčním prostředí.
  • Ohrožení národní infrastruktury (národní infrastruktura jsou zařízení, systémy, místa, informace, lidé, sítě a procesy, které jsou nezbytné pro fungování země a na kterých závisí každodenní život, a zahrnuje také některé funkce, místa a organizace, které nejsou kritické pro údržbu základních služeb, ale které potřebují ochranu kvůli potenciálnímu nebezpečí pro veřejnost).
  • Poškození sociálního kapitálu (rozvrácené sociální vztahy vedou k destrukci národa).
  • Ochromení kyberekonomiky, na které je existenčně závislá národní a globální ekonomika.
  • Poškození digitální identity občana – homo digitalis.
  • Poškození digitální suverenity národa, bez které se žádná země v digitálním století neobejde.
  • Ohrožení životního prostředí (zahrnuje všechny živé i neživé věci vyskytující se v přírodě; jde o systém složený z přírodních, umělých a sociálních složek materiálního světa, jež jsou nebo mohou být s uvažovaným objektem ve stálé interakci).

Bezpečnost a ochrana občanské společnosti před sociálními teroristy

Hlavním důvodem, proč by se občané (včetně dětí) měli ve vlastním zájmu zapojit do celonárodní osvěty boje proti sociálnímu terorismu, je:

  • Ochrana života a zdraví občanů, nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě, před fyzickými a kybernetickými útoky ze strany sociálních teroristů.
  • Ochrana života a zdraví rodinných příslušníků před fyzickými a kybernetickými útoky ze strany sociálních teroristů.
  • Ochrana lidských práv a svobod občanů nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě.
  • Ochrana digitální identity občanů (ochrana rozvoje osobní, morální, sociální a duchovní integrity nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě).
  • Ochrana občanů v období sociální války, kterou na sociálních sítích organizují sociální teroristé šířením dezinformací, strachu, nedůvěry a nenávisti.
  • Ochrana občanů před sociální válkou, aby se nestali terčem nenávisti nebo obětí úmyslného šíření dezinformací, strachu a nedůvěry.
  • Ochrana mezilidských a virtuálních vztahů.

Bez zajištění kybernetické bezpečnosti vztahující se na ochranu obyvatelstva proti sociálnímu terorismu v oblasti šíření dezinformací, strachu, nedůvěry a nenávisti jsou v sázce životy a zdraví občanů a hrozí rozpad občanské společnosti, rozvrat mezilidských, virtuálních vztahů a mezinárodních vztahů, destrukce společenské infrastruktury, ztráta digitální identity (digitální identitu člověka netvoří pouze totožnost člověka, ale jde o komplexní soubor charakterových vlastností, schopností, dovedností, zájmů, myšlení a chování, včetně rozvoje osobní, morální, sociální a duchovní integrity, digitální smrt – zánik života ve virtuálním světě).

Bezpečnost a ochrana státu a politiků před sociálními teroristy

Hlavním důvodem, proč by se politici měli ve vlastním zájmu zapojit do celonárodní osvěty boje proti sociálnímu terorismu, je:

  • Ochrana života a zdraví politiků, nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě, před fyzickými a kybernetickými útoky ze strany sociálních teroristů.
  • Ochrana života a zdraví rodinných příslušníků před fyzickými a kybernetickými útoky ze strany sociálních teroristů.
  • Ochrana lidských práv a svobod politiků nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě.
  • Ochrana digitální identity politiků (ochrana rozvoje osobní, morální, sociální a duchovní integrity, nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě).
  • Ochrana státu před bezpečnostními, sociálními, ekonomickým, environmentálními a kybernetickými hrozbami.
  • Ochrana principů právního státu v období sociální války, kterou na sociálních sítích organizují sociální teroristé šířením dezinformací, strachu, nedůvěry a nenávisti.
  • Ochrana politiků před sociální válkou, aby se kvůli své práci nestali terčem nenávisti nebo obětí úmyslného šíření dezinformací, strachu a nedůvěry.
  • Ochrana politické činnosti, kterou reprezentanti politického života vykonávají ve prospěch státu.
  • Ochrana národních zájmů nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě.
  • Zajištění bezpečnostní, sociální, ekonomické a právní stability v zemi.
  • Ochrana digitální suverenity ve virtuálním světě.
  • Ochrana mezilidských, virtuálních a mezinárodních vztahů.

Bez zajištění kybernetické bezpečnosti vztahující se na ochranu státu proti sociálnímu terorismu v oblasti šíření dezinformací, strachu, nedůvěry a nenávisti jsou v ohrožení životy a zdraví občanů, principy právního státu, ústavní pořádek, národní bezpečnost, sociální, ekonomická a právní stabilita v zemi, politický, sociální, ekonomický kolaps, národní suverenita, národní a kritická infrastruktura (zařízení, systémy, místa, informace, lidé, sítě a procesy, které jsou nezbytné pro fungování země a na kterých závisí každodenní život), národní hospodářství, úpadek vlivu v globálním konkurenčním prostředí, digitální smrt národa (zánik národa ve virtuálním světě).

Bez zajištění kybernetické bezpečnosti vztahující se na ochranu politiků proti sociálnímu terorismu v oblasti šíření dezinformací, strachu, nedůvěry a nenávisti jsou v ohrožení životy a zdraví reprezentantů politického života, pracovní činnost politiků, parlamentu, senátu, vlády a prezidenta republiky, volby (prostřednictvím legitimních voleb se k moci mohou prostřednictvím sociálních sítí dostat dezinformátoři, de facto budoucí diktátoři atd.), sílící strach, nedůvěra a nenávist vůči politikům, úmyslně vyvolaná sociálními teroristy atd., digitální smrt politiků a jejich činnosti ve virtuálním světě.

Bezpečnost a ochrana novinářů před sociálními teroristy

Hlavním důvodem, proč by se novináři měli ve vlastním zájmu zapojit do celonárodní osvěty boje proti sociálnímu terorismu, je:

  • Ochrana života a zdraví novinářů, nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě, před fyzickými a kybernetickými útoky ze strany sociálních teroristů.
  • Ochrana života a zdraví rodinných příslušníků před fyzickými a kybernetickými útoky ze strany sociálních teroristů.
  • Ochrana lidských práv a svobod novinářů nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě.
  • Ochrana digitální identity novinářů (ochrana rozvoje osobní, morální, sociální a duchovní integrity nejen v reálném, ale i ve virtuálním světě).
  • Ochrana žurnalistiky, kterou novináři vykonávají ve veřejném zájmu.
  • Ochrana novinářů v období sociální války, kterou na sociálních sítích organizují sociální teroristé šířením dezinformací, strachu, nedůvěry a nenávisti.
  • Ochrana novinářů před sociální válkou, aby se kvůli své práci nestali terčem nenávisti nebo obětí úmyslného šíření dezinformací, strachu a nedůvěry.

Bez zajištění kybernetické bezpečnosti vztahující se na ochranu novinářů proti sociálnímu terorismu v oblasti šíření dezinformací, strachu, nedůvěry a nenávisti jsou v ohrožení životy a zdraví novinářů, právo na svobodu slova, nezávislost žurnalistiky, pracovní činnost novinářů, sílící strach, nedůvěra a nenávist vůči novinářům úmyslně vyvolaná sociálními teroristy atd., digitální smrt novinářů a jejich činnosti ve virtuálním světě.

Čím dříve přijmou ústavní činitelé zákon o boji proti sociálnímu terorismu, tím lépe budou občané, děti, politici, novináři a stát chráněni před brutálními útoky sociálních teroristů, kteří z důvodů mocenských, ekonomických, či frustrace, vzteku a nenávisti neváhají ohrozit nevinné občany na životě a zdraví, ať už v reálném, nebo ve virtuálním světě.

Digital Policy Institute – millennium 3000 chce s podporou občanů, politiků a novinářů oslovit vlády po celém světě, aby se i ony zapojily do celosvětové osvěty a přijaly zákon o boji proti sociálnímu terorismu, který bude chránit digitální civilizaci (kterou tvoří občané všech národů) před sociálními teroristy.

KNÍŽKA SOCIÁLNÍ TERORISMUS

Zákon o boji proti sociálnímu terorismu, tak jak ho v knize Sociální terorismus navrhuje Digital Policy Institute - millennium 3000, pomůže zachránit miliony lidských životů po celém světě.

Pod záštitou Digital Policy Institute – millennium 3000 vyšla kniha Sociální terorismus, s jejímž přispěním lze odvrátit hrozby a zločiny páchané ve virtuálním světě a ochránit občany před sociálními teroristy, jejichž cílem je vyvolat ve své zemi chaos šířením dezinformací, nedůvěry, strachu a nenávisti, ať už z důvodů mocenských či ekonomických zájmů, nebo je k páchání zločinu žene frustrace, hněv a pomstychtivost.

Politikům poskytuje kniha Sociální terorismus návod, jak porazit sociální terorismus, zastavit sociální válku, kterou mezi sebou vedou občané na sociálních sítích z důvodů hněvu a nenávisti, a zajistit digitální mír ve virtuálním světě, na kterém závisí globální mír v reálném světě.

Pro veřejná média (rozhlas, tisk, televize) je kniha Sociální terorismus velmi potřebná a užitečná v tom, že uvádí, nejen jak správně a včas informovat občany o hrozbách a zločinech páchaných ve virtuálním světě, ale i jak se chránit a případně bránit před útoky sociálních teroristů, kteří ohrožují bezpečnost novinářů na celém světě a nezávislost žurnalistiky.

Veškerý zisk z knihy Sociální terorismus poputuje na Fond ohrožených dětí.

Podpořte náš národní program boje proti sociálnímu terorismu, chráníte tím nejen sebe, ale i vaši rodinu a svůj národ.